ŠD – „HURÁ, JEDEME NA BÍLOU“

Je 18.6.2019 a my všichni odjíždíme od školy za již dlouho očekávanou akcí na Bílé. Budeme s animátory plnit spoustu sportovních úkolů. A fakt se moc těšíme.

Tak, už sedíme v autobusu a vyrážíme :-) Svítí sluníčko, počasí jak má být. Během 40 minut dojíždíme do cíle. Hurá, už jsme tady!! Ještě máme trochu času.  Jsou tady stánky a v nich visí na závěsech krásné suvenýry. Filip si koupil luk a šípy ( snad na nás nebude střílet??!!), Terezce se líbil lapač snů, Matyáš a Vojta se Samuelem už drží v ruce balónky na gumičce. Super věci. Ale už k nám míří animátoři a rozdělují nás do družstev. Jdeme skákat na obří trampolíně :-), a teď foukáme foukačkou na terč. Můžeme si i zařídit autíčko :-). Absolvujeme „opičí dráhu“. Mezi jednotlivými aktivitami popíjíme své výborné drinky. Máme se prostě skvěle.

Čas moc rychle utíká a animátoři vyhlašují konec a všechny nás chválí a silným pokřikem a potleskem se odměňuje každé družstvo. Ach jo, je konec. No nic, nasedáme do autobusu a frčíme směrem ke škole. Vždyť je na co se těšit. Tam už nás čekají rodiče :-). A navíc, brzy budou prázdniny. Tak ahooooj Bílá a příště zase nashledanou.

Vychovatelky Marianna Šelongová a Renata Richtárová a Mgr. Jana Ondračková

 

FOTOGALERIE: 1668. DRUŽINA – NA BÍLÉ projektový den 1. a 7.oddělení