ŠKOLNÍ DRUŽINA – INFORMACE

Milé děti, vážení rodiče,

letošní školní rok je u konce a nutno říci, že byl víc než netradiční. Od září až do února jsme toho u nás v družině na „pětce“ spoustu zažili. Měli jsme ještě tolik plánů, ale uzavření škol 11.3.2020 nám je zhatilo. Nebojte, další školní rok si vše vynahradíme.

Během karantény jsme prožívali obavy o své blízké i o sebe a zároveň jsme se museli vypořádat s nečekanými a novými povinnostmi. Rodiče denně pomáhali dětem se školními úkoly a učivem, sami se učili zvládnout nejrůznější počítačové nástrahy, zároveň mnozí chodili do práce. Na všechny toho bylo naloženo hodně.

Věřme, že to nejhorší je za námi.

Děkuji všem dětem i rodičům za skvělou spolupráci s družinou v průběhu školního roku a zároveň za milou a příjemnou atmosféru, kterou jsme v naší družině mohli společně prožívat.

Touto cestou chci směřovat velikou pochvalu zejména dětem, které navštěvovaly odpolední část vzdělávacích aktivit v době od 25.5.2020. Velmi jste překvapily svou mimořádnou disciplínou. Vážíme si také úžasné trpělivosti a vstřícnosti rodičů v tomto nelehkém období.

Prožijte klidné a pohodové dny, užijte si výlety i dovolené, ať vás obohatí pouze o příjemné zážitky. Načerpejte sílu a energii pro další školní rok.

Za kolektiv vychovatelek přeji šťastné návraty z cest.

Jiřina Bujnošková

vedoucí vychovatelka

 

 

 

ŠD – OMLUVENKA ( rozklikněte obrázek a vytiskněte)

 

V případě potřeby jsem Vám k dispozici na e-mailu: jirina.bujnoskova@5zsfm.cz a na telefonu 736 200 952.

Jiřina Bujnošková

vedoucí vychovatelka

 

 

 

 

Milé děti a vážení rodiče,

nadešla chvíle částečného návratu zpět do školních budov.

Vycházíme z doporučení MŠMT a snažíme se vnést do všeho i „selský“ rozum.  Tak snad se nám to povedlo. 

Vzhledem k současné situaci jsme nuceni přizpůsobit chod družiny a pozměnit některé zvyklosti. Změny, pro vás zásadní, naleznete v dokumentu zde: Informace k provozu ŠD od 25.5.2020 (rozklikněte zde ).

Provozními věcmi týkajícími se pouze dětí a vychovatelek nebudete zbytečně zatěžováni. Ostatní potřebné naleznete v příloze.

 Chápeme, že je tato situace pro všechny složitá, a naší snahou bude vám pomoci.

  Děkujeme za spolupráci i pochopení, přejeme všem zdraví a klidné dny.
  Za kolektiv vychovatelek Jiřina Bujnošková, vedoucí vychovatelka.