POHÁR ROZHLASU

Dne 9.5.2019 se uskutečnilo na stadionu TJ Slezan Frýdek-Místek atletická soutěž „ Pohár rozhlasu“.

Startovalo se ve čtyřech kategoriích.

Kategorie mladších  žákyň (6-7.třídy) se umístila na 7.pozici,starší žákyně (8.-9.třídy) obsadily  6.místo,mladší žáci (6.-7.třída) obsadili 5.místo.

Nejlepšího výkonu dosáhli starší žáci (8.-9.třída), kteří  obsadili  3.místo ve složení:

Mimořádného výkonu dosáhli:

Bartek Jan z 9.D ve skoku vysokém s výkonem 158cm, který se umístil na 1.místě ze všech 23 závodníků,

Filip Šponer  z 9.D v běhu na 1500m s časem  5min 15sec , který  obsadil 3.místo z 25 závodníků,

Kunčík Lukáš ze 7.D   – obsadil 1.místo v běhu na 1000m s časem 3min 17sec z 27 závodníků.

Úspěšní   jsme také byli ve štafetě na 4x60m v mladších žácích a to ve skladbě Kunčík Lukáš, Jedlička Jan , Foldyna Jáchym a Václav Černý  ,kde jsme obsadili 3. místo ze 14 štafetových družstev .

Nejúspěšnějším atletem naší školy se stal Filip Šponer  s počtem 958 bodů  = 6.místo z 279 všech účastníků závodu.

Všem žákům této soutěže děkujeme  a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.