ŠD – “ KDO DÁL, KDO RYCHLEJI “ ZÁVODY MĚSTSKÝCH ŠKOLNÍCH DRUŽIN V LEHKÉ ATLETICE

Rok utekl jako voda a my jsme se těšili na závody městských školních družin v lehké atletice  “ KDO DÁL, KDO RYCHLEJI „. Závodilo se 17.5.2017 na 11.ZŠ. Ráno jsme se sešli před školou a naše skupinka – Honzík Nagy, Verunka Švrčinová, Lilly Koňaříková, Adam Gongol, Emička Šponerová, Dan Válek, Lucinka Čapková a Filip Urban byla velice nenápadná, tichá, soustředěná …

Místo rozcvičky jsme si dali procházku městem a postupně nervozita začala opadávat. Počasí přálo, sluníčko svítilo – nic nám nechybělo. Po nástupu jsme se rozdělili do skupin a rozběhli se na jednotlivá stanoviště k běhu, hodu a skoku. Když jsme prošli všemi stanovišti a splnili všechny disciplíny, odevzdali jsme kartičky rozhodčím. Netrpělivě jsme očekávali výsledky.

Naše děti bojovaly s velkou chutí a stálo to za to.

Na 1. místě 1. tříd se umístil JAN NAGY z 1.B, stříbrnou medaili získali DANIEL VÁLEK ze 4.B v kategorii 4.tříd a FILIP URBAN z 5.B v kategorii 5.tříd. Bronz vybojovala za 2.třídu LILLY KOŇAŘÍKOVÁ z 2.B a v kategorii 3.tříd ADAM GONGOL z 3.B. K medailím a diplomům děti dostaly i pěkné věcné ceny. Všichni ostatní jako cenu útěchy dostali sladkost, aby prohra až tak moc nebolela.

Všem dětem gratulujeme, chválíme je a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školní družiny i školy.

Romana Konieczná – vychovatelka

FOTOGALERIE:  1199. DRUŽINA -“ KDO DÁL, KDO RYCHLEJI “ ZÁVODY MĚSTSKÝCH ŠKOLNÍCH DRUŽIN V LEHKÉ ATLETICE

další fota ve fotogalerii DRUŽINY 11.ZŠ zde …..