ODSTARTOVAL 8. ROČNÍK SOUTĚŽE TALENT ROKU

 

AAS ČR rozjela už osmý ročník celostátní soutěže Talent roku!

Soutěže, která motivuje ke sportování. Soutěže, kde má každý šanci na výhru!

příspěvekTR_2018_odstartováno3

 

V pondělí 22.1. odstartoval Talent roku 2018! Již osmý ročník oblíbené celostátní soutěže pro všechny, kdo chodí na základní školu nebo víceleté gymnázium.

Přihlásit se může opravdu každý, jedinou podmínkou je radost a nadšení ze sportování a pohybu obecně. Soutěž má hned 8 kategorií. Díky tomu má šanci na výhru každý jednotlivec a dokonce i kolektiv!

Sběr přihlášek potrvá až do 28.5., do té doby mohou mladí sportovci na svém profilu na webu soutěže mapovat svůj sportovní život a ukázat tak všem, jak moc je baví sportovat.

Poté přijde na řadu porota v čele se Šárkou Strachovou, která vybere Talenty roku 2018.

Na vítěze všech kategorií čekají poukázky na nákup do obchodu Hervis. A to nejen pro ně, ale taky pro jejich školy, přestože se často přihlašují zcela sami.

Že se skutečně jedná o oblíbenou soutěž, dokazuje pouhý pohled na facebookový profil soutěže. Ten je vůbec nejsledovanější českou sportovní akcí na této sociální síti, fanoušků má přes 135000.

Organizátorem soutěže je Asociace amatérských sportů ČR, z.s., která tímto projektem dává impulz k aktivnímu a zdravému životnímu stylu současné mladé generace. Hlavním cílem je především motivace k pohybovým aktivitám a pěstování pozitivního vztahu ke sportu.

 

Přejeme všem hodně štěstí!