ŠD – PODĚKOVÁNÍ DĚTEM I RODIČŮM

Milé děti, vážení rodiče,

letošní školní rok je u konce a nutno říci, že byl víc než netradiční. Od září až do února jsme toho u nás v družině na „pětce“ spoustu zažili. Měli jsme ještě tolik plánů, ale uzavření škol 11.3.2020 nám je zhatilo. Nebojte, další školní rok si vše vynahradíme.

Během karantény jsme prožívali obavy o své blízké i o sebe a zároveň jsme se museli vypořádat s nečekanými a novými povinnostmi. Rodiče denně pomáhali dětem se školními úkoly a učivem, sami se učili zvládnout nejrůznější počítačové nástrahy, zároveň mnozí chodili do práce. Na všechny toho bylo naloženo hodně.

Věřme, že to nejhorší je za námi.

Děkuji všem dětem i rodičům za skvělou spolupráci s družinou v průběhu školního roku a zároveň za milou a příjemnou atmosféru, kterou jsme v naší družině mohli společně prožívat.

Touto cestou chci směřovat velikou pochvalu zejména dětem, které navštěvovaly odpolední část vzdělávacích aktivit v době od 25.5.2020. Velmi jste překvapily svou mimořádnou disciplínou. Vážíme si také úžasné trpělivosti a vstřícnosti rodičů v tomto nelehkém období.

Prožijte klidné a pohodové dny, užijte si výlety i dovolené, ať vás obohatí pouze o příjemné zážitky. Načerpejte sílu a energii pro další školní rok.

Za kolektiv vychovatelek přeji šťastné návraty z cest.

Jiřina Bujnošková

vedoucí vychovatelka