VÁNOČNÍ JARMAR A DÍLNY 2019

V úterý 10.prosince 2019 jsme v 15 hodin tradičně v předvánočním čase otevřeli školu všem rodičům, dětem a přátelům školy. Konal se u nás VÁNOČNÍ JARMARK A VÝTVARNÉ DÍLNY. V letošním roce byla tato oblíbená akce bohatá nejen na tvoření nejrůznějšího druhu, ale také na nápadité výrobky určené k prodeji.

Adventní atmosféru dokreslily vánoční koledy, které zpíval školní sbor děvčat druhého stupně pod vedením paní učitelky Moniky Horákové. Klavírního doprovodu se ujala paní učitelka Ivana Gurníková.

O další příjemný zážitek se postaraly naše skvělé paní kuchařky, které připravily výtečné občerstvení. Posezení s šálkem kávy, zákuskem či chlebíčkem je každoročně neodmyslitelnou součástí našeho jarmarku.

Máme velkou radost, že se vánoční jarmark na 5.základní škole společně s dílnami stal pro mnohé návštěvníky tradicí, bez níž si předvánoční čas neumí představit. Setkávají se tu s přáteli, učiteli, bývalými spolužáky. Velice si vážíme neformálních chvil společně strávených v adventním čase.

Klidné sváteční dny, pohodu i lásku v rodinách a následující rok prožitý ve zdraví vám přeje kolektiv zaměstnanců školy.

 

 

FOTOGALERIE: 1812. VÁNOČNÍ JARMARK A DÍLNY 2019